35 lat doświadczenia

  • Warszawa Ochota
    Szczęśliwicka 36A
  • Firma EMPUM 91 | Pon. - Pt. w godzinach 7:00 - 16:00
  • Firma GA-JAN | Pon. - Pt. w godzinach 8:00 - 19:00

O firmie

Jesteśmy pewni swoich umiejętności a Klienci mogą liczyć na fachową obsługę i doradztwo w każdym zakresie naszego fachu. Stawiamy na jakość wykonywanej usługi, aby każdy z państwa miał gwarancję dobrze i rzetelnej wykonanej naprawy.

Warsztat samochodowy

Cały czas staramy się udoskonalać nasz warsztat samochodowy w lepsze i nowoczesne narzędzia. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego klienta, kadrę szkolimy w centrum szkoleniowym InterCars, co daje nam przede wszystkim stały dostęp do najnowszych technologii, co przekłada się na ogromne bezpieczeństwo pracy na rynku motoryzacyjnym.

Niezrównaną zaletą, chwaloną przez naszych klientów, jest lokalizacja naszego warsztatu samochodowego Jesteśmy na skrzyżowaniu dzielnic Ochota, Włochy, Wola i Środmieście. Sąsiedztwo dworca zachodniego, trasy szybkiego ruchu 7 i S2 oraz pętli autobusowej pozwala na bezproblemowy dojazd i szybką komunikację z naszą firmą.

Mamy duże doświadczenie w obsłudze firm flotowych, samochodów osobowych i dostawczych. Udzielamy atrakcyjnych upustów cenowych na naprawy, które wykonujemy po akceptacji kosztorysu przez przedstawiciela firmy. Na dzień dzisiejszy współpracujemy z jedną duża firmą spedycyjną z autami dostawczymi i jesteśmy gotowi na większe wyzwania.

Odpowiedni kapitał oraz długoletnia praktyka zawodowa pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie technicznym a obsługa bezgotówkowej likwidacji szkód komunikacyjnych nie stanowi dla nas problemu. Klient odbiera samochód po naprawie a my sami dochodzimy swoich praw z firmą ubezpieczycielką.

Zapraszamy
Właściciel

Warsztat prowadzony jest przez dwie firmy,które specjalizują się w niżej wymienionych branżach:

GA-JAN

Janusz Gawot

tel. 501-217-215

Naprawa elektryki i elektroniki, obsługa i serwis klimatyzacji, alarmy i zabezpieczania.

Formularz kontaktowyZamknij


EMPUM 91

Marek Dachniewski

tel. 602-368-992

Naprawy mechaniczne, naprawy blacharsko-lakiernicze, wulkanizacja i geometria kół.

formy płatności